دی ۰۲ ۱۳۹۵ ۰نظر
arian_green_leasing

حضور شرکت لیزینگ اقتصادنوین در نخستین نمایشگاه بین المللی راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته

نخستین نمایشگاه بین المللی راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته از سوی وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و حمایت و مشارکت سازمان جهانی راه و حمل و نقل (PIARC) با حضور فعالان بخش خصوصی از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ آذر ماه در محل مصلی امام خمینی برگزار گردید.

شناخت موانع و علل عدم توسعه یافتگی، شناسایی نیازهای اجرایی، نوسازی و تقویت مزیت‌های رقابتی، دستیابی به خودکفایی ملی، ایجاد اشتغال مولد، ارتقای بازار سرمایه و ارتقاء جایگاه در صنعت راهسازی و راهداری از موضوعات مورد بحث در این نمایشگاه بوده است.

شرکت لیزینگ اقتصادنوین با هدف تسهیل و تسریع در توسعه بخش راهداری، راهسازی، و حمل و نقل و ضرورت توجه به نقش لیزینگ  و اهمیت آن در این خصوص در این نمایشگاه حضور یافت.

گفتنی است، مدیران شرکت سازه فرآیند آرین به اتفاق مدیرعامل و مدیران شرکت لیزینگ اقتصادنوین در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حضور یافتند و جناب آقای مهندس محمد کاظم مدیر عامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین در حاشیه این نمایشگاه با وزیر راه و شهرسازی جناب آقای آخوندی و همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی جناب آقای کشاورزیان دیدار و گفتگو کردند.

در این نمایشگاه انواع ماشین آلات و صنایع مختلف خدمات راهداری و حمل و نقل و دیگر صنایع مرتبط با راهسازی، در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.